Portale ogłoszeniowe – jak sprzedać używany telefon

Kupiłeś nowego smartphona? Czas zmienić telefon, ale najpierw trzeba sprzedać stary egzemplarz. Wbrew pozorom w dzisiejszych czasach sprzedaż telefonu nie jest taka prosta.

Same telefony ostatnio trochę skomplikowały i zawierają ogrom informacji na nasz temat, informacji poufnych, haseł, numerów kart kredytowych. Telefon do sprzedaży należy najpierw odpowiednio przygotować. Zebrać wszystkie jego elementy wyposażenia (kabel, ładowarka, słuchawki, kartonik). Telefon należy odpowiednio wyczyścić i usunąć wszelkie prywatne rzeczy. Nie tylko zdjęcia i pliki mogą trafić w niepowołane ręce, ale w szczególności hasła do kont, maile, oraz historia przeglądania. Należy o to zadbać jeszcze przed wystawieniem ogłoszenia.

Przygotowanie do publikacji ogłoszenia w internecie

  1. Zrób wyraźne zdjęcia telefony.
  2. Napisz treść ogłoszenia – najlepiej w Word, żeby nie było błędów
  3. Wpisz „miejscowość + ogłoszenia” w google i zacznij publikować ogłoszenia w portalach ogłoszeniowych.

Portale ogłoszeniowe to nie tylko OLX, Allegro, ale także mniejsze, lokalne portale miejskie, a także specjalistyczne portale ogłoszeniowe które specjalizują się wybranym asortymencie (telefony komórkowe, smartphony, tablety). Zatem gdzie się ogłaszać jeśli chcemy sprzedać np. telefon na terenie Warszawy? Przede wszystkim darmowe portale ogłoszeniowe typu OOE.pl, zobacz ogłoszenia Warszawa. Jest to portal w którym ogłosisz swój telefon lokalnie i ogólnokrajowo. Twoje ogłoszenia ukazują się nie tylko w Warszawie ale także na terenie całej Polski. Oee.pl to prosty i darmowy sposób ogłoszenia swojego telefonu. Szybka sprzedaż gwarantowana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *